Monter przy produkcji autobusów / Praca od zaraz
  • Murowana Goślina
Murowana Goślina, Murowana Goślina, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
14. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia oraz premie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • bogaty pakiet benefitów
  • przyjazną atmosferę w pracy oraz wsparcie doświadczonych pracowników
  • pracę w systemie dwuzmianowym

Zadania:

  • montaż podzespołów
  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • praca w oparciu o instrukcje stanowiskowe

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • chęć oraz zaangażowanie do pracy
  • gotowość do pracy dwuzmianowej w godzinach 6-14 oraz 15-23
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne!

Aplikuj już teraz i zostać częścią dynamicznego środowiska w którym Twoja praca ma znaczenie!

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Murowana Goślina
  • Monter Murowana Goślina
  • Pracownik produkcji Murowana Goślina
  • Murowana Goślina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353