Montażysta / Montażystka
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, śląskie, Polska
ZAMEL Sp. z o.o.
9. 5. 2024

ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Zakres obowiązków:

  • proste prace montażowe na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie techniczne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym oraz zgranym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246