Menedżer / Menedżerka Zespołu Przedstawicieli
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Greater Poland Voivodeship, Polska
UNIQA
12. 5. 2024

Miejsce pracy: Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i motywowanie zespołu przedstawicieli ubezpieczeniowych
  • Budowanie i rozwijanie zespołu poprzez rekrutację i rozwijanie kompetencji zespołu
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów oraz skuteczne realizowanie planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w sprzedaży ubezpieczeń)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa + prowizja + premia (6000 – 13 000 zł)
  • Elastyczny czas pracy
  • Konkurencyjne produkty dopasowane do potrzeb Klientów
  • Dostęp do pakietu benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

  • Praca Kalisz
  • Menedżer kultury Kalisz
  • Menedżer marki Kalisz
  • Przedstawiciel handlowy Kalisz
  • Przedstawiciel handlowy Kalisz Pomorski
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458