MECHANIK-AUTOMATYK
  • Stryszawa
Stryszawa, 34-206 Kuków 86a, powiat: suski, woj: małopolskie
Krzysztof Pacyga PACYGA IMPORT - EXPORT
14. 5. 2024
od 28 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
wykonywanie napraw maszyn oraz usuwanie bieżących awarii pod kątem mechanicznym;
wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów;
prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń w zakładzie;
zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac;
podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń;

Inne wymagania
Praca na III zmiany: 6-14, 14-22, 22-6
Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
- Pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku.
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
średnie branżowe

  • Praca Stryszawa
  • Mechanik Stryszawa
  • Stryszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026