Malarz / tapeciarz
  • Lipsk
Lipsk, Lipsk, Polska
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

AnMar (nr.cert.12445) poszukuje do pracy

Malarzy / tapeciarzy

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie w zawodzie,

- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym wykonywanie pracy,

- możliwość pracy w teamie,

- zdyscyplinowanie,

Zakres obowiązków:

- malowanie,

- szpachlowanie,

- regipsy,

-tapety

Oferujemy:

- wynagrodzenie od 18 - 25 euro brutto ( w zależności od oferty pracy)

- różne lokalizacje pracy na terenie Niemiec ( w zależności od oferty)

- umowa o prace z niemieckim Pracodawcą,

- opieka polskiego koordynatora,

- zakwaterowanie, pokoje jednoosobowe

- terminowość wypłaty wynagrodzenia, zaliczki

- premie,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny +48 530439899 lub przesłanie swojego CV na adres mailowy

  • Praca Lipsk
  • Malarz Lipsko
  • Malarz Lipsk
  • Malarz lipski
  • Lipsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353