Magazynier z UDT (m/k) - praca do 31.10.2024
  • Buk
Buk, Buk, Wielkopolskie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
12. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta z branży rolniczej poszukujemy osób na stanowisko:Zakres obowiązków:

  • komisjonowanie towaru,
  • obsługa wózka widłowego,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • obsługa programu SAP - szkolenie stanowiskowe dla osób nieposiadających doświadczenia.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany oraz w weekendy do 31.10.2024,
  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową do 31.10.2024 r,
  • pracę w godzinach 8:00-16:00, 10:00-18:00, 12:00-20:00,
  • finansowanie kosztów opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, dofinansowanie 50% karty MultiSport, dofinansowanie posiłków do kwoty 200 zł miesięcznie.

Miejsce pracy: Niepruszewo

Po otrzymaniu CV skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami celem przeprowadzenia wstępnej weryfikacji. Po tym etapie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do rozmowy bezpośrednio w firmie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Buk
  • Magazynier Buk
  • Buk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353