Magazynier
  • Sędziszów Małopolski
Magazynier
Sędziszów Małopolski, Sędziszów Małopolski, Podkarpackie, Polska
Manpower
15. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski
Zakres obowiązków
• Odbiór materiałów produkcyjnych
• Wydawanie materiałów na produkcję
• Wysyłka produktu gotowego
• Transport towarów wózkiem widłowym na terenie magazynu
Wymagania:
• Wykształcenie średnie
• Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych (UDT)
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
Oferta:
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
• Praca w systemie 2-zmianowym (7-15, 15-23)
• Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium
• Dofinansowanie do posiłków
• Dobre warunki i przyjazne środowisko pracy
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Sędziszów Małopolski
  • Magazynier Sędziszów Małopolski
  • Sędziszów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353