Magazynier
  • Olesno
Magazynier
Olesno, Olesno, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 5. 2024

Firma produkująca armaturę kuchenną oraz łazienkową, poszukuje osób na stanowisko Magazynier.

Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózków widłowcych oraz uprawnienia UDT?

Nie czekaj, aplikuj!

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • uprawnienia UDT - warunek konieczny
  • gotowość do pracy zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracętymczasową (Składki ZUS, płatny urlop) - możliwość przejścia pod zakład po pozytywnej weryfikacji
  • wynagrodzenie od 4900zł brutto.
  • premie miesięcznedo 15%
  • możliwość pracy w nadgodzinach -100% płatne!
  • dofinansowaniedo posiłków w ramach usługi Smart Lunch + kartę umożliwiającą korzystanie z automatów
  • szkoleniaod pierwszego dnia pracy
  • oprowadzenie po zakładzie w trakcie spotkania w firmie - zobacz jak się pracuje, zanim podejmiesz decyzję!
  • bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, karta Multisport itd.

Zadania

  • obsługa wózków widłowych
  • przyjmowanie towarów do magazynu zgodnie z obowiązującą procedurą
  • kompletowanie towaru oraz jego wysyłka
  • weryfikacja stanów magazynowych

  • Praca Olesno
  • Magazynier Olesno
  • Olesno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353