Magazynier
  • Jelcz-Laskowice
Magazynier
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o.
20. 5. 2024

Firma REKORD Hale Namiotowe sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • kompletacja oraz sprawdzanie okablowania i innych elementów instalacji elektrycznej;
  • wykonywanie operacji magazynowych w systemie ERP;
  • sporządzanie protokołów reklamacji dostaw;
  • wydawanie i przyjmowanie komponentów na produkcję;
  • bieżące monitorowanie stanów magazynowych w systemie ERP;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji stanów magazynowych;
  • dbanie o porządek na magazynie;

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na magazynie w firmie produkcyjnej - mile widziane;
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT - mile widziane
  • uprawnienia elektryczne – mile widziane;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • samodzielność, umiejętność szybkiego uczenia się.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opiekę zdrowotną;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • dofinansowania do wypoczynku;
  • kartkę MultiSport;
  • platformę do nauki języków obcych.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Magazynier Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353