Lider magazynu
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Netland
11. 5. 2024

Netland to przedsiębiorstwo IT z 20 letnim doświadczeniem oferujące kompleksowe rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych.
Oprócz dystrybucji sprzętu komputerowego, firma zajmuje się także sprzedażą, leasingiem, wynajmem i likwidacją sprzętu oraz świadczy szeroki zakres usług IT w tym serwis sprzętu komputerowego.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Obowiązki:
Kierowanie zespołem magazynowo logistycznym
Nadzór nad wszystkimi procedurami obowiązującymi na magazynie
Kontrola poprawności wystawiania dokumentów magazynowych, handlowych
Prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z przepisami dot. księgowości
Utrzymywanie dobrych relacji i współpraca z firmami transportowymi
Odbiór dostaw sprzętu IT
Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
Realizacja zamówień klientów Wymagania:
Doświadczenie w pracy w logistyce lub na magazynie – minimum rok
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Znajomość zagadnień związanych z magazynowaniem, logistyką towaru, transportem paletowym
Sprawne operowanie pakietem excel
Mile widziane:
Znajomość języka angielskiego
Znajomość sprzętu komputerowego i branży informatycznej
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
pełne wdrożenie
pracę w doświadczonym zespole i miłej atmosferze
ubezpieczenie grupowe
pakiet MultiSport
Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wyślij do nas swoje CV! Prosimy o załączenie klauzuli.

  • Praca Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458