Kupiec Makulatury
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Model Opakowania Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • W związku z uruchomieniem w Eilenburgu (Saksonia, Niemcy) przez działającą na rynku od 1882 roku szwajcarską Grupę Model nowej papierni (Model Sachsen Papier GmbH) poszukujemy kandydata na stanowisko Kupiec makulatury na obszar Polski.
  • Pozyskiwanie nowych dostawców makulatury i budowanie długofalowych relacji
  • Przygotowywanie ofert zakupowych we współpracy z dyrektorem Zakupów i Logistyki
  • Negocjowanie cen oraz optymalizacja jakości zakupu surowca
  • Bieżąca analiza rynku makulaturowego i sporządzanie raportów
  • Tworzenie rocznego budżetu zakupowego w swojej kategorii materiałowej

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku makulatury
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży odpadowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w budowaniu bazy kontrahentów oraz zarządzaniu długofalowymi relacjami z dostawcami oraz klientami.
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Proaktywność i umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • Znajomość obsługi systemu SAP, CRM/SRM

To oferujemy

  • Osobisty wpływ na zbudowanie dobrze działającego systemu skupu makulatury
  • W perspektywie zbudowanie efektywnego zespołu kupców
  • Pełne szkolenie i wdrożenie w zakres obowiązków
  • Liczne benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, atrakcyjna premia roczna)
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy), doświadczony zespół specjalistów
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie
  • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Praca Gdańsk
  • Kupiec Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246