KUCHARZ
  • Postomino
KUCHARZ
Postomino, Uzdrowiskowa 15/7, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie
PANORAMA MORSKA HARATYK LESZEK
14. 5. 2024
od 8 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
przyrządzanie potraw (posiłki w formie bufetu)
przygotowywanie składników do potraw proponowanie i wprowadzanie nowych dań
Wymagania:
wykształcenie w zawodzie kucharz
doświadczenie min. 2 lata
aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
dyspozycyjność
kreatywność
umiejętność pracy w zespole
samodzielność w działaniu
Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:
praca zmianowa
atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju
Zapewniamy możliwość zakwaterowania na preferencyjnych warunkach

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Postomino
  • Kucharz Postomino
  • Postomino - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353