Kontroler jakości wyrobów odzieżowych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Makalu Fashion Sp. z o.o. Sp. K.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- kontrola jakości odzieży produkowanej w naszej firmie

- praca w oparciu o dokumentację poszczególnych modeli

- pakowanie wyrobów

WYMAGANIA:

Jeśli posiadasz:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z produkcją odzieży

- wykształcenie min. średnie (preferowane związane z krawiectwem, branżą odzieżową)

- dokładność, spostrzegawczość, zorientowanie na detale

- dobrą organizację pracy

Dołącz do NAS!

OFERUJEMY:

Oferujemy:

- pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym

- jednozmianowy system czasu pracy (pn - pt)

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- pracę w miłej, kameralnej atmosferze

  • Praca Łódź
  • Kontroler jakości Łódź
  • Kontroler Łódź
  • Kontroler biletów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448