Kontroler Jakości
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Miejsce pracy: Sosnowiec

Tryb pracy: 3 zmiany

Branża: spożywcza/ produkcja żywności

Zakres obowiązków:

  • raportowanie niezgodności, prowadzenie działań wyjaśniających i zapobiegawczych oraz weryfikacja ich efektywności
  • kontrola procesów produkcyjnych i jakości produktów
  • ocena wyrobów gotowych
  • raportowanie wyników przeprowadzonych kontroli

Oczekiwania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - WARUNEK KONIECZNY
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości w branży spożywczej
  • znajomość MS Office

Benefity:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • karta Medicover Sport,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • inicjatywy organizowane dla pracowników: program poleceń pracowniczych, loterie, konkursy.

  • Praca Sosnowiec
  • Kontroler jakości Sosnowiec
  • Kontroler Sosnowiec
  • Kontroler biletów Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353