Kierownik Magazynu
  • Czeladź, ul. Będzińska 47
śląskie, Czeladź, ul. Będzińska 47, śląskie, Polska
Italinox Polska Sp.z o.o.
10. 5. 2024

Italinox Polska, lider w branży wyrobów hutniczych dostępnych bezpośrednio z magazynów

posiadający w asortymencie m.in. blachy, rury, pręty oraz armaturę, poszukuje pracownika na

stanowisko
Opis stanowiska:

  • organizacja pracy i kierowanie podległym zespołem
  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów
  • współpraca z innymi działami firmy: z działem handlowym, działem logistyki oraz działem zaopatrzenia
  • przyjmowanie dostaw
  • nadzór nad sprawdzaniem zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z zamówieniem
  • nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowej
  • utrzymywanie w czystości magazynu
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur magazynu
  • odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji.
  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem oraz doskonałe zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność delegowania zadań
  • dobra organizacja pracy
  • uprawnienia UDT na wózek widłowy
  • samodzielność oraz odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełny wymiar czasu pracy w godz. 8.00-16.00
  • świadczenia socjalne
  • dofinansowanie do karty Multisport

  • Praca śląskie
  • Kierownik Siemianowice Śląskie
  • Kierownik Piekary Śląskie
  • Kierownik Ząbkowice Śląskie
  • Kierownik Oborniki Śląskie
  • Kierownik Stronie Śląskie
  • Kierownik Miasteczko Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246