Kierowca kat C
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
10. 5. 2024

MAX-BUD1 Tomasz Warchala od 17 lat skutecznie wspiera realizację inwestycji budowlanych, dostarczając profesjonalny sprzęt, usługi i materiały. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i rozbudowanym parkiem maszynowym, co pozwala na rzetelną, terminową i bezpieczną realizację bardzo szerokiego zakresu robót ziemnych.

Obowiązki

  • Idealna robota dla Emeryta/ Rencisty!!!
  • Robota na grubie, przewóz miału, wąglo z kupki na kupka. Wolno i blank wolno

Skontaktuj się z nami jeśli:

  • Posiadasz prawo jazdy kat. C,
  • Jesteś obowiązkowy i sumienny w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe
  • Potrafisz pracować w zespole

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobre i stabilne warunki pracy w oparciu o umowę,
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Więcej informacji pod nr 605-745-020

  • Praca Chorzów
  • Kat Chorzów
  • Kierowca Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246