Key Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Nasz klient, uznany lider w dziedzinie technologii i rozwiązań informatycznych, oferuje unikalne usługi z zakresu Networking i Cybersecurity IT. Specjalizując się w zaawansowanych rozwiązaniach infrastrukturalnych, takich jak Web Application Firewall, Next Generation Firewall, Virtual Private Network oraz Anty DDoS, firma ta zapewnia swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa i efektywności operacyjnej. Zespół składa się z ekspertów z różnych działów, w tym księgowości, handlu, wdrożeń, rozwoju oraz instalacji, co świadczy o kompleksowym podejściu do każdego projektu. Obecnie poszukujemy do dołączenia do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu nowych talentów na różnych stanowiskach. Jeśli jesteś gotów na wyzwania w szybko zmieniającym się świecie IT i chcesz pracować w firmie, która stawia na innowacyjność, terminowość realizacji zleceń i indywidualne podejście do klienta, zapraszamy do aplikowania. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, co ułatwia komunikację i dostęp do biura.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B
  • Umiejętność identyfikowania nowych możliwości konkurencyjnych
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie nauki)
  • Silna orientacja na rozwój zawodowy
  • Entuzjastyczne podejście do pracy i otwartość w kontaktach z Klientami
  • Zaangażowanie w pracę i kreatywne podejście do zadań
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i dobra organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy w branży IT

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenia
  • Szkolenia branżowe i produktowe
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Samochód służbowy
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się zespole
  • Nowoczesne narzędzia do pracy
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Lekcje języka angielskiego
  • Przyjazną atmosferę
  • Świetną lokalizację biura, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego

Obowiązki:

  • Proaktywna promocja usług i produktów z dziedziny technologii informatycznych
  • Rozwijanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Przygotowywanie propozycji handlowych, prezentacji oraz umów handlowych
  • Negocjowanie szczegółów współpracy z klientami
  • Realizacja określonych celów sprzedażowych
  • Pełne zarządzanie projektami od początku do końca
  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353