Key Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Nasz klient to wiodący dystrybutor innowacyjnych systemów bezpieczeństwa, specjalizujący się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań dla szerokiego spektrum sektorów, w tym przemysłu, energetyki, logistyki, transportu publicznego, biur, urzędów, sklepów, centrów handlowych oraz inteligentnych miast. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z belgijskimi jednostkami badawczymi, nasz klient oferuje produkty oparte na najnowszych technologiach, a także rozwiązania z zakresu automatycznego nadzoru wykorzystujące analizę wideo i sztuczną inteligencję. Firma, mająca siedzibę w Warszawie,która ceni sobie innowacyjność i profesjonalizm, poszukuje do swojego zespołu osób z pasją do technologii i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz dołączyć do firmy, która jest na czele branży bezpieczeństwa, oferując produkty i usługi zmieniające oblicze współczesnych miast i przemysłu, zachęcamy do aplikowania.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B w branży Security lub IT
  • Doskonałe umiejętności w rozwijaniu relacji z klientem
  • Dobra znajomość MS Office 365
  • Dobra znajomość CCTV, kontroli dostępów i systemów bezpieczeństwa przez IP
  • Umiejętność myślenia nieszablonowego i strategicznego planowania
  • Umiejętność tworzenia architektury systemu na podstawie szkoleń oraz materiałów projektowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Ambitne i samodzielne stanowisko w niszowej branży z siedzibą w centrum Warszawy
  • System premii i benefitów specjalnych
  • Nieformalną kulturę pracy i pozytywną atmosferę
  • Umowę o współpracy B2B
  • Pracę w formie hybrydowej

Obowiązki:

  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientem
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi
  • Pro-aktywna współpraca z zespołami sprzedaży i producentami w celu organizowania konsultacji, spotkań i szkoleń dla partnerów
  • Dostarczanie klientom informacji o produktach, współpraca z działem sprzedaży i inżynierii w celu tworzenia złożonych ofert
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych
  • Doradztwo techniczne i współpraca z projektantami
  • Realizacja założeń i celów sprzedażowych

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353