IT Project Manager
  • Konin
Konin, Konin, wielkopolskie, Polska
JP Medica Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie, koordynacja i egzekucja procesów w ramach projektów IT po stronie zamawiającego
  • Bezpośredni kontakt z podwykonawcami na wszystkich etapach projektu od fazy inicjowania zapytań ofertowych przez fazę realizacji projektu, go-live i utrzymanie
  • Odpowiedzialność za realizację projektu w terminie, budżecie i założonym czasie
  • Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją projektową wytwarzaną wewnętrznie i przez dostawców projektów informatycznych
  • Analiza i kreowanie pomysłów rozwojowych i optymalizacyjnych w zakresie systemów IT

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży IT (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobre umiejętności planowania z silnym naciskiem na szczegóły
  • Podejście do realizacji projektów oparte na danych
  • Wiedza techniczna oraz rozumienie procesu projektowania
  • Duża samodzielność i skuteczność w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Konin
  • Project Manager Konin
  • Administrator IT Konin
  • Manager Konin
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Konin
  • Content Manager Konin
  • Account manager Konin
  • Product manager Konin
  • HR Manager Konin
  • Key Account Manager Konin
  • Business Development Manager Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246