INŻYNIER DS. MONITORINGU KONSTRUKCJI/GEODETA
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
GEO-Instruments Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja i wdrażanie usług monitoringu w terenie;
  • Analiza dokumentacji technicznej do celów przygotowania ofert handlowych oraz dokumentacji projektowej;
  • Opracowywanie Raportów z pomiarów i analiza wyników pomiarowych;
  • Wsparcie techniczne w przygotowywaniu i realizacji zleceń;
  • Raportowanie wykonanych czynności;
  • Przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub geodezyjnej;
  • Znajomość technik pomiarowych związanych z monitoringiem geotechnicznym i monitoringiem konstrukcji;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność i gotowość do okresowych (na kilka dni) podróży służbowych;
  • Biegła obsługa komputera w zakresie oprogramowania: MS 365, AutoCad, QGIS;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Doskonała organizacja własnej pracy, odpowiedzialność, sumienność oraz analityczne myślenie.

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów branży;
  • Bogaty pakiet szkoleń branżowych, językowych, uczestnictwo w konferencjach;
  • Kartę sportową i dofinansowanie wypoczynku;
  • Ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną;
  • Innowacyjność w codziennej pracy;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Inżynier Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246