Inspektor Jakości Produkcji – Elektronika
  • Niemce, k. Lublina
lubelskie, Niemce, k. Lublina, lubelskie, Polska
PO Lighting Poland Sp. z o. o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Inspektor Jakości Produkcji jest członkiem zespołu zapewnienia jakości wyrobów i usług
  • Przeprowadza audyty produktów zgodnie z opisem działalności
  • Zatwierdza pierwszą sztukę produktu
  • Sprawdza i wydaje partię produkcyjną klientowi
  • Pobieranie próbek, zlecanie/wykonywanie testów i prób wynikających z planów kontroli
  • Blokowanie, rejestrowanie i przenoszenie podejrzanych części ze stacji roboczej do kwarantanny
  • Ocena produktów zablokowanych ze względów jakościowych i nadzór nad sortowaniem
  • Pomaga w szkoleniu nowo przybyłych pracowników w miejscu pracy
  • Utrzymuje i weryfikuje standardy jakości
  • Wyrywkowo sprawdza stanowiska pracy i zgodność z wewnętrznymi standardami
  • Odpowiedzialny za rejestr i aktualizację rejestru wzorców
  • Współpracuje z innymi działami w kwestiach jakościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie – minimum średnie techniczne, preferowane kierunki związane z przemysłem, jakością i elektroniką
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku kontrolera jakości
  • Gotowość do pracy zmianowej od pon. do pt.
  • Znajomość zagadnień jakościowych (plan działania, identyfikacja części niezgodnych, kontrola ciągła/wyrywkowa)
  • Mile widziana znajomość IPC610
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość podstawowych narzędzi jakościowych (8D, Ishikawa, 5 Why, CP)
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Język angielski – poziom komunikatywny
  • MS Office, Windows – bardzo dobra znajomość
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w globalnych zespołach

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Multikafeterię Benefit Systems (m. in. Multisport)
  • Dofinansowanie do posiłków 50 % - program Smart Lunch
  • Owocowe poniedziałki
  • Inne świadczenia i premie zgodnie z regulaminem wynagradzania
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Praca lubelskie
  • Pracownik produkcji lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026