Grafik - zdjęcia produktowe - obróbka - E-commerce
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Domarex.pl
16. 5. 2024

Dołącz do naszego kreatywnego zespołu jako Grafik ds. Fotografii Produktowej i Grafiki Online w branży Tekstyliów domowych! Jesteśmy wiodącym producentem, a Ty możesz być kluczowym elementem naszej ekspansji w e-commerce.
Zakres obowiązków: Przygotowywanie grafik, mockupów, wizualizacji produktów. Tworzenie infografik produktów, zoomów, zdjęć poglądowych. Projektowanie grafik do postów Social Media zgodnych z trendami. Dbanie o aktualizację grafik zgodnie z wytycznymi. Obróbka i modyfikacja zdjęć Współpraca przy grafikach na stronę i social media, dbanie o spójną komunikację wizualną marki.
Nasze wymagania: Doświadczenie graficzne. Szybkość działania i kreatywne wyniki. Umiejętność pracy zespołowej. Zdolność do wielozadaniowości i ustalania celów w celu dotrzymania terminów. Gotowość do pracy stacjonarnej w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.
Oferujemy: Dowolną formę współpracy (umowa o pracę, B2B, inne). Rabat pracowniczy na wszystkie produkty firmy. Otwartość i wsparcie doświadczonego zespołu. Pracę w młodym i dynamicznym środowisku. Możliwość współtworzenia zajmowanego stanowiska pracy. Niezbędne narzędzia pracy.
Serdecznie zapraszamy kandydatów spełniających wymagania do przesyłania CV ze zdjęciem. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o podpisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych..."

  • Praca Częstochowa
  • Grafik Częstochowa
  • Specjalista ds. e-commerce Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026