Freelancer - Wstępne działania handlowe z niemieckimi klientami
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
German Work sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie bazy danych potencjalnych klientów na podstawie na przykład publikowanych przez nich ofert pracy na różnych portalach internetowych
  • Obdzwanianie wyżej wymienionych klientów celem potwierdzenia, że dany specjalista jest rzeczywiście poszukiwany i ustalenia, czy firma zainteresowana jest pracą z agencją pracy tymczasowej
  • Jeśli w wyniku powyższego telefonu uzyskane zostaną odpowiedzi twierdzące, należy ustalić dane osoby odpowiedzialnej za dalszy proces (imię i nazwisko, bezpośredni mail i telefon), a następnie przekazać je do nas.

I tylko tyle - resztą zajmiemy się my.

WYMAGANIA:
  • Język niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową (min. B2/C1)
  • Odwaga, motywacja, umiejętności handlowe.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność samodzielnej pracy.
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność skutecznego zarządzania czasem.

OFERUJEMY:
  • Praca na zasadzie umowy o współpracę (freelance).
  • Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.
  • Praca w systemie zdalnym.

Atrakcyjna prowizja - za każdą godzinę pracy przepracowaną przez każdego pracownika, który przez naszą Firmę podejmie pracę u Klienta, wobec którego zostały przeprowadzone czynności wymienione na wstępie dostaniesz - 0,30 EUR! Pieniądze wypłacamy przez cały okres współpracy z danym klientem! Jeśli rozwijamy projekt i zatrudniamy tam więcej pracowników - Ty również zarabiasz więcej, bez żadnych dodatkowych zadań! Brak górnej granicy zarobków!

Przykładowo: 10 osób pracujących przez miesiąc to już ok. 500 EUR, które spływa tak długo, jak zatrudnione osoby pracują! Jak dorzucisz co miesiąc firmy, w których zatrudnienie znajdzie łącznie kolejnych 10 osób, to po pół roku spływa 3000 EUR miesięcznie! Wszystko w Twoich rękach!

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami o różnorodnych doświadczeniach i perspektywach. Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Szczecin
  • Freelancer Szczecin
  • Tajemniczy klient Szczecin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Szczecin
  • Przedstawiciel handlowy Szczecin
  • Dyrektor handlowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246