Elektromonter - praca od zaraz!
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Manpower
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Uzupełnianie oraz wymiana uszkodzonych wiązek elektrycznych
Montaż anten, kamer, sterowników i innych urządzeń elektrycznych
Uzupełnianie płyt elektrycznych w brakujące przekaźniki diody
Rozwiązywanie i usuwanie usterek elektrycznych (czytanie schematów elektrycznych)
Obsługa narzędzi pomiarowych
Przestrzeganie zasad BHP
Wymagania:
Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej lub produkcyjnej
Umiejętność czytania schematów elektrycznych
Podstawowa wiedza z zakresu elektryki i elektroniki w pojazdach samochodowych
Umiejętność uruchomienia funkcji elektrycznych pojazdu
Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 - zmianowym
Uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)
Oferta:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie: Elektromonter do 5300 zł brutto podstawy + premie
Elektryk do 6700 zł brutto + premie
Dostęp do bogatego pakietu benefitów: Karta MultiSport i Medicover prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe PZU, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień i wiele innych
Miejsce pracy: Starachowice
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

  • Praca Starachowice
  • Elektromonter Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246