Ekspert ds. Funduszy UE
  • Tomice
Tomice, Tomice, małopolskie, Polska
ATERIMA HR
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • przygotowywanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej - Fundusze Unijne dla MŚP
  • wsparcie merytoryczne Klienta na etapie przygotowania dokumentacji
  • utrzymywanie stałego kontaktu z Klientem w zakresie przygotowania dokumentów - prowadzenie korespondencji oraz spotkań

  • posiadasz doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku związanym z Funduszami Unijnymi - warunek obligatoryjny
  • cechujesz się doświadczeniem w projektach badawczo-rozwojowych
  • masz wykształcenie wyższe

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o Kontrakt B2B lub Umowę o Pracę
  • pracę w trybie zdalnym
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Tomice
  • Tomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246