E-commerce Communication Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chcesz rozwijać swoje kompetencje z zakresu digital marketingu w międzynarodowej firmie?

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Dla naszegoklienta, międzynarodowej firmy z branży tytoniowej, poszukujemy obecnie pracownika tymczasowego na stanowisko E-commerce Communication Specialist.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w obszarze digital marketingu i tworzeniu treści
  • znajomości koncepcji projektowania i pisania UX
  • znajomości Google Analytics 4
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w systemie hybrydowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Zadania

  • planowanie i tworzenie treści dla różnych stron internetowych
  • tworzenie stron docelowych z kampaniami marketingowymi
  • przygotowywanie briefów wdrożeniowych dla zespołu e-commerce
  • prowadzenie kalendarza komunikacji
  • zapewnienie spójności komunikacji w kanałach online
  • współpraca z agencjami reklamowymi

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026