Doradca terenowy ds. dotacji unijnych
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
EUGENIUSZ KATIEŁKIN
19. 5. 2024

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

W ramach rozbudowy struktury partnerskiej we współpracy z największą firmą z sektora OZE, poszukujemy osób na stanowisko Doradcy Terenowego ds. dotacji unijnych.

Na czym będzie polegać Twoja praca?

Jako doradca terenowy będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie zgłoszeń do uczestnictwa w programie unijnym “Czyste powietrze”, w ramach którego beneficjenci mogą skorzystać z bezpłatnej termomodernizacji budynku. Twoja praca będzie polegać w szczególności na:

* kwalifikacji osób uprawnionych do skorzystania z programu,

* udzielaniu szczegółowych informacji dotyczących zasad realizacji projektu,

* pomocy przy przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji aplikacyjnej.

Praca przynosząca dużo satysfakcji - pomagasz rodzinom o niskich dochodach podwyższyć standard ich życia.

Nasze wymagania

* Prawo jazdy kat. B.

* Gotowość do aktywnego poszukiwania beneficjentów w terenie

* Dyspozycyjność

* Wysokie zdolności komunikacyjne.

* Zorientowanie na cel oraz determinację.

* Samodzielność w działaniu.

To oferujemy

Ile możesz zarobić?

Nawet do 8 500 zł za każdy zakwalifikowany wniosek o dotację.

Najlepsi Doradcy składają powyżej 20 wniosków miesięcznie.

* Współpracę z największą firmą w branży w Polsce.

* Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub zlecenie.

* Elastyczny czas pracy oraz brak rejonizacji - pracujesz gdzie chcesz i ile chcesz.

* Możliwą podstawę dla najlepszych,

* Możliwość budowania własnej struktury sprzedażowej,

* Wsparcie w budowaniu zespołu w postaci Kandydatów

* Atrakcyjną ścieżkę kariery, która zależy tylko od Twoich wyników,

* Wsparcie Leadowe, zweryfikowanych klientów dla najlepszych,

* Motywacyjne konkursy i wyjazdy firmowe,

* Specjalistyczne szkolenia produktowe oraz rozwojowe,

* Dynamiczne i wspierające środowisko, które stawia na rozwój i innowacje,

* CRM do obsługi klientów.

O nas

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami ?

* Ponad 10 lat doświadczenia

* Prowadzimy działalność w kilku krajach na naszym kontynencie

* Skumulowany obrót 2,3 mld złotych

* Zaufało nam ponad 70 tys. Klientów

* Najczęściej wybierany dostawca fotowoltaiki w Polsce

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli do składanej aplikacji. Klauzula RODOProsimy o załączenie poniższej klauzuli do składanej aplikacji.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

  • Praca Zielona Góra
  • Doradca Zielona Góra
  • Doradca inwestycyjny Zielona Góra
  • Doradca restrukturyzacyjny Zielona Góra
  • Doradca finansowy Zielona Góra
  • Doradca ubezpieczeniowy Zielona Góra
  • Doradca rolniczy Zielona Góra
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. PR Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353