Doradca techniczno-handlowy
  • Ełk
Ełk, Ełk, Warmińsko-mazurskie, Polska
Portos TR7
16. 5. 2024

Firma Portos, która jest wiodącym producentem rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz bram rolowanych i pergol zatrudni pracownika na stanowisko:
DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
Rejon: WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE, PODLASKIE
Zakres obowiązków
- Wizyty u Klientów biznesowych
- Rozwiązywanie problemów technicznych
- Prowadzenie szkoleń
- Reagowanie na reklamacje
- Wyjazdy w delegacje
- Raportowanie o swoich działaniach
Wymagania:
- Zmysł techniczny - Twoje umiejętności techniczne pozwolą Ci skutecznie radzić sobie z prostymi problemami technicznymi w terenie, co jest istotne dla naszych Klientów.
- Samodzielność - jako nasz przedstawiciel musisz być osobą, na której można polegać, która dąży do celu i potrafi samodzielnie podejmować decyzje.
- Chęć do nauki - nasza oferta produktowa jest szeroka, a możliwości konfiguracji produktów niemal nieskończone. Oczekujemy, że będziesz dążyć do ciągłego rozwijania swojej wiedzy.
Oferujemy:
- Kontrakt B2B - korzystne warunki współpracy, w tym 26 dni płatnego urlopu i 2 biurowe piątki w miesiącu
- Wynagrodzenie - oparte o prowizję bez limitu, ale zawierające stałą podstawę
- Samochód do użytku służbowego z kartą flotową
- Baza aktywnych Klientów
- Przemyślane, skuteczne wdrożenie: przez pierwszy miesiąc przechodzisz szkolenia produktowe, techniczne i sprzedażowe.
- Wsparcie z centrali - nasz zespół umawia Twoje spotkania, ustala optymalne trasy przejazdów, wycenia, zapewnia serwis i obsługę reklamacji.

  • Praca Ełk
  • Doradca Ełk
  • Przedstawiciel handlowy Ełk
  • Ełk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353