Doradca Serwisowy Warsztatu Mechanicznego
  • Żory
Żory, Żory, Śląskie, Polska
Opony Rybka sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczna obsługa klienta
  • Wykonywanie wycen napraw mechanicznych oraz wycen opon wraz z usługą
  • Dobór i zamawianie częsci pod zlecenia serwisowe
  • Nadzorowanie pracy mechaników w zakładzie
  • Bieżące uzupełnianie wyposażenia warsztatowego
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży po wykonaniu usługi mechanicznej / wulkanizacyjnej
  • Bieżąca ewidencja stanów magazynowych oraz regularne uzupełnianie stanów ( oleje, opony, płyny eksploartacyjne, itd.)

WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy Kategorii B
  • Znajomość budowy pojazdów samochodowych
  • Umiejętność doboru częsci samochodowych z pomocą katalogów sprzedaży hurtowni motoryzacyjnych
  • Podstawowa umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra komunikacja z klientem
  • Znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Mile widziane również
  • Podstawowa wiedza i umiejętności w branży mechaniki samochodowej

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe
  • Możliwość samochodu służbowego wraz z kartą paliwową - do indywidualnego uzgodnienia
  • Możliwość pracy nadgodzinowej
  • System dwuzmianowy 7-15, 10-18
  • Stały dostęp do szkoleń różnych firm z branży motoryzacyjnej oraz rozwoju sprzedaży
  • Dla chętnych możliwość karty MultiSport

  • Praca Żory
  • Doradca Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026