Doradca Klienta_ Zielona Góra
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
PROFI CREDIT Polska S.A.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

U Nas będziesz zajmował się:

  • sprzedażą produktów spółki (brak kontaktu z gotówką – nie obierasz rat!)
  • obsługą przekazywanych wniosków
  • pozyskiwaniem nowych klientów
  • finalizacją umów pożyczkowych

WYMAGANIA:

Oczekujemy:

  • realizowania wyznaczonych celów
  • efektywnej obsługi przekazanych klientów
  • motywacji i pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • otwartości na rozwój i chęci nabywania nowych umiejętności

OFERUJEMY:

Zaoferujemy Ci:

  • Elastyczną formę współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą – wybór należy do Ciebie!
  • Możliwość pracy na stawce godzinowej lub wysokiej stawce prowizyjnej (sprzedajesz, nie odbierasz rat)
  • Prowzje na poziomie od 3 500 – 15 000 zł
  • Szeroki wachlarz produktów umożliwiający uzyskanie wysokich prowizji
  • Stałą miesięczną liczbę wniosków pożyczkowych przekazywanych do obsługi oraz dostęp do bazy CRM co pozwala na osiąganie stabilnych prowizji
  • Bezpłatne materiały reklamowe
  • Efektywny system wdrożenia i pakiet szkoleń
  • Dostęp do biura oraz opiekę lokalnego Managera, a także sekcji wsparcia sprzedaży

  • Praca Zielona Góra
  • Doradca Zielona Góra
  • Doradca finansowy Zielona Góra
  • Doradca inwestycyjny Zielona Góra
  • Doradca restrukturyzacyjny Zielona Góra
  • Doradca ubezpieczeniowy Zielona Góra
  • Doradca rolniczy Zielona Góra
  • Doradca podatkowy w Polsce Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293