DORADCA KLIENTA KORPORACYJNEGO
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1057790201

Obowiązki

  • prowadzisz aktywną sprzedaż produktów oferowanych przez Bank, realizujesz wyznaczone zadania sprzedażowe,
  • nawiązujesz i budujesz trwałe relacje biznesowe z klientami korporacyjnymi,
  • oceniasz potrzeby klientów oraz dokonujesz doboru właściwej strategii działania,
  • współpracujesz z analitykiem kredytowym w zakresie strukturyzacji transakcji kredytowych pozyskiwanych i obsługiwanych klientów.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe, kierunek: ekonomia, bankowość i finanse, zarządzanie i organizacja, prawo,
  • znasz język angielski na poziomie negocjacyjnym,
  • masz minimum 4 letni staż pracy w bankowości,
  • znasz ofertę produktową kierowaną do klientów korporacyjnych przez banki,
  • potrafisz nawiązywać i budować relacje z klientami oraz skutecznie pozyskujesz informacje o potrzebach biznesowych,
  • znasz podstawy zasad oceny zdolności kredytowej klientów korporacyjnych,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Bydgoszcz
  • Tajemniczy klient Bydgoszcz
  • Doradca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Doradca finansowy Bydgoszcz
  • Doradca ubezpieczeniowy Bydgoszcz
  • Doradca rolniczy Bydgoszcz
  • Doradca restrukturyzacyjny Bydgoszcz
  • Doradca inwestycyjny Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315