Creative Copywriter
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
kl. zewnętrzny
20. 3. 2024

Koniecznie odezwij się do nas, jeśli: Masz minimum roczne doświadczenie w agencji reklamowej. Świetnie operujesz słowem, doskonale znasz język polski. Jesteś na bieżąco z trendami. Masz głowę pełną niesztampowych pomysłów. Cechują Cię sumienność, dokładność i zaangażowanie. Posiadasz zaawansowaną znajomość social mediów.
Twoje obowiązki: Tworzenie treści i sprawowanie opieki copywriterskiej nad profilami klientów w social media. Tworzenie koncepcji kampanii reklamowych w mediach cyfrowych. Opracowanie kreacji. Współpraca z działem strategii i client service.
Mile widziane: Znajomość storytellingu. Podstawowa znajomość obsługi programów: Microsoft Word, Excel, PowerPoint.
Co oferujemy? Współpracę B2B/zlecenie w wiodącej i dynamicznie rozwijającej się agencji w Polsce. Możliwość rozwoju i szkolenia z zakresu digital. Towarzystwo, w którym na pewno nie zaznasz nudy. Dużą samodzielność i ciekawe projekty. Udział w realizacji projektów realizowanych dla dużych zagranicznych i polskich marek. Opiekę Head of Digital i Digital Project Managera.

  • Praca Warszawa
  • Copywriter Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246