Business Development Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Quanta Energy S.A.
3. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i obsługa klientów biznesowych w segmencie C&I (przemysłowa i komercyjna fotowoltaika), oferowanie innowacyjnych rozwiązań w sektorze przemysłowym,
  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych,
  • Przygotowywanie ofert techniczno-cenowych w oparciu o udostępnione przez organizację narzędzia,
  • Praca na arkuszach kalkulacyjnych, w tym przygotowywanie business case, kalkulacji kosztów projektu, analiz, etc.
  • Wspieranie kompleksowych działań zespołu Business Development w rozwoju biznesu,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne m.in. odnawialne źródła energii, elektryka, budownictwo, elektrotechnika, elektronika, itp.
  • Doświadczenie w sprzedaży m.in. 3-4 lata z Klientem biznesowym, mile widziane w segmencie przemysłowym,
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • Bardzo dobra znajomość arkuszu kalkulacyjnego MS Excel oraz pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów, skrupulatność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Pracę w najszybciej rozwijającej się branży na rynku polskim i zagranicznym
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę w pracy z doświadczonym oraz ambitnym zespołem
  • Pracę w wyjątkowej Spółce, nastawionej na klienta i rozwój swoich kompetencji, która już osiągnęła status lidera instalacji dla przedsiębiorców w Polsce
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy RPower - firmy nr 1 w Polsce na rynku fotowoltaiki użytkowej

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246