BUFETOWA - KASJER
  • Środa Śląska
Środa Śląska, Środa Śląska, Dolnośląskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Stołówka pracownicza

Miejscowość: Święte

To oferujemy:

  • Umowa zlecenie
  • Praca poniedziałek – piątek 6-14 i 10-18
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie przełożonego
  • Darmowy obiad

Twoje zadania:

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Wydawanie posiłków
  • Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Dojazd we własnym zakresie

  • Praca Środa Śląska
  • Kasjer Środa Śląska
  • Środa Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026