BC PRIMARY SCHOOL POSZUKUJE NAUCZYCIELA J.ANGIELSKIEGO
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
BC PRIMARY SCHOOL
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
Prowadzenie zajęć z języka angielskiego według Cambridge International Curriculum w klasach 1-3
Przygotowywanie planów pracy, organizowanie zajęć i imprez okolicznościowych
Prowadzenie obserwacji uczniów i dokumentowanie jej
Opieka nad klasą szkolną wspólnie z nauczycielem wychowania wczesnoszkolnego
Realizowanie zadań statutowych szkoły na wysokim poziomie
Współpraca z rodzicami
Udział w posiedzeniach rady pedagogicznej oraz doskonalenie zawodowe
Oczekiwania:
Wykształcenie kierunkowe w obszarze nauczania języka angielskiego
Wysokie kompetencje dydaktyczne i interpersonalne
Zaangażowanie, rzetelność i kreatywność
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność budowania dobrych relacji z dziećmi
Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
Pracę w nowoczesnej dwujęzycznej placówce edukacyjnej
Miłą przyjazną atmosferę nastawioną na rozwój pracowników
Wsparcie metodyczne i dydaktyczne
Stabilną formę zatrudnienia
Opiekę superwizyjną
Aplikacje - cv wraz z krótkim listem motywacyjnym prosimy kierować na adres: @

  • Praca Kraków
  • Nauczyciel Kraków
  • Nauczyciel akademicki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458