Automatyk utrzymania ruchu
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Automatyka

Lokalizacja: Bytom

Zakres obowiązków:

  • Bieżące usuwanie awarii systemów sterowania maszyn, urządzeń
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów sterowania maszyn i urządzeń
  • Aktywny udział w uruchamianiu nowych maszyn
  • Analizowanie funkcjonowania systemów sterowania maszyn i jego optymalizowanie w celu poprawy
  • Wydajności, zmniejszenia zużycia energii oraz poprawy bezpieczeństwa pracy

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość sterowników PLC (Siemens, Mitsubishi)
  • Doświadczenie w diagnozowaniu systemów sterowania maszyn
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy i działania maszyn
  • Podstawowa znajomość elektryki, pneumatyki, hydrauliki siłowej

Godziny pracy:

  • Poniedziałek-piątek (możliwość nadgodzin w weekendy)
  • System 3 zmianowy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (np. wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne)
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Karta Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwości szkoleń zawodowych oraz pracę w międzynarodowym środowisku

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Bytom
  • Pracownik utrzymania ruchu Bytom
  • Automatyk Bytom
  • Integrator automatyki Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458