Asystent Projektanta konstrukcji budowlanych, kreślarz konstrukcji prefabrykowanych na oprogramowani
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Zbuduj
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie rysunków wykonawczych i warsztatowych konstrukcji żelbetowych,
  • kompletowanie dokumentacji technicznej,
  • wykonywanie podstawowych obliczeń statycznych konstrukcji żelbetowych.

WYMAGANIA:
  • podstawowa znajomość programu Auto Cad/ZW Cad,
  • bardzo mile widziana umiejętność pracy na oprogramowaniu Tekla Structures do kreślenia konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych,
  • znajomość podstaw z zakresu rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowa realizacja powierzonych zadań,
  • estetyka i wysoka jakość pracy,
  • znajomość programów pakietu MS Office, w tym Excel,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY:
  • po pomyślnie zakończonym okresie próbnym zapewniamy długotrwałą współpracę i możliwości rozwoju zawodowego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • ciekawą ścieżkę rozwoju, możliwość pracy na oprogramowaniu BIM,
  • dajemy możliwość rozwoju nie tylko na poziomie projektowania ale również umożliwiamy praktyczne zapoznanie się z tematem oraz zdobycia bezcennego doświadczenia,
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania.
  • pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu na każdym kroku.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kreślarz Bielsko-Biała
  • Projektant Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Projektant gier komputerowych Bielsko-Biała
  • Asystent Bielsko-Biała
  • Asystent zarządu Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293