Asystent/ka Kierownika Obiektu / Utrzymanie czystości - Gorzów Wlkp.
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
13. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelność. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Zatrudnimy: Asystenta Kierownika Obiektu w Gorzowie Wielkopolskim / Strefa Baczyna , który będzie odpowiedzialny za:

-         Nadzór nad realizacją usługi zespołu sprzątającego w sposób zapewniający efektywne wykonywanie zadań wobec Klienta

-         Układanie grafików

-         Rozliczanie godzin pracy zespołu

-         Kontrolę jakości wykonywanej usługi

-         Współpracę z Klientem

-         Przejęcie obowiązków Kierownika w trakcie jego nieobecności

Oferujemy:

-         Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę.

-         Szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów.

  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania.
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę w lubiącym się zespole oraz wsparcie merytoryczne przełożonych.

Wymagania

Oczekujemy:

-        Umiejętność obsługi komputera i skanera.

-        Znajomość pakietu MS Office.

-        Dobra organizacja własnego czasu pracy.

-        Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

-        Łatwość w budowaniu dobrych relacji.

-        Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą formularza.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik utrzymania ruchu Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik Gorzów Wielkopolski
  • Asystent Gorzów Wielkopolski
  • Asystent zarządu Gorzów Wielkopolski
  • Asystent stomatologiczny Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik działu personalnego Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458