Asystent / Asystentka ds. sprzedaży
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Supervista Poland Sp. z o.o.
12. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta poprzez pomoc klientom w wyborze produktów optycznych, które spełniają ich potrzeby i preferencje.
  • Współpraca z zespołem sprzedaży w celu osiągnięcia celów sprzedażowych i przyczynienia się do ogólnego sukcesu salonu optycznego.
  • Chęć poznania, i zgłębienia naszej gamy produktów optycznych, w tym oprawek, soczewek i akcesoriów, aby skutecznie pomagać klientom i udzielać rekomendacji.
  • Ścisła współpraca z optometrystami i optykami w celu weryfikacji recept i zapewnienia prawidłowego zamawiania, i wydawania okularów.
  • Dbanie o zatowarowanie, organizowaniu ekspozycji towarów i przeprowadzaniu regularnych kontroli produktów.
  • Wykonywanie różnych obowiązków administracyjnych, takich jak przetwarzanie zamówień, obsługa płatności i prowadzenie dokumentacji klientów

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego umożliwiająca skuteczną komunikację z klientami i współpracownikami- praca w Berlinie
  • Obsługa z pasją, i zaangażowaniem. Chęć do zapewniania wyjątkowej obsługi klienta i tworzenia pozytywnych doświadczeń dla klientów.
  • Wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży detalicznej lub obsłudze klienta jest preferowane, ale nie jest wymagane. Zapraszamy osoby z chęcią do nauki i rozwoju w środowisku zorientowanym na sprzeda, nie bojących się nowych wyzwań.
  • Zdolność do efektywnej pracy w zespole i współpracy z kolegami w celu osiągnięcia wspólnych celów.
  • Otwartość na naukę nowych umiejętności i adaptację do nowego środowiska kulturowego i zawodowego.
  • Chociaż wcześniejsze doświadczenie w dziedzinie optyki nie jest obowiązkowe, niezbędne jest prawdziwe zainteresowanie tą dziedziną i chęć poznania produktów i usług optycznych.

To oferujemy

  • Oferujemy konkurencyjny pakiet wynagrodzeń, współmierny do umiejętności i doświadczenia, w tym możliwości prowizyjne.
  • Kompleksowe szkolenia i stałe wsparcie w rozwijaniu umiejętności i karierze w branży optycznej.
  • Dołącz do dynamicznego i nieszablonowego zespołu, który ceni różnorodność, kreatywność i współpracę.
  • Skorzystaj z możliwości rozwoju kariery i rozwoju osobistego w naszej firmie.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Asystent Szczecin
  • Asystent zarządu Szczecin
  • Asystent stomatologiczny Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458