Apex Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonego developera z obszaru APEX.

Oczekujemy

  • duża wiedza z zakresu Oracle APEX
  • doświadczenie w SQL/PL-SQL
  • znajomość systemu operacyjnego Linux (najlepiej Red Hat)
  • masz w portfolio wcześniej stworzone aplikacje w APEX
  • podchodzisz innowacyjnie i kreatywnie do swojej pracy

Mile widziane:

  • znajomość Oracle
  • znajomość Shell, Python, Pearl
  • doświadczenie w pracy z Google Cloud Platform lub AWS

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • benefity takie jak pakiet medyczny (po 6 miesiącach zatrudnienia również dla Twojej rodziny), kartę sportową)
  • hybrydowy model pracy (dla osób z Warszawy i okolic 2 wizyty w tygodniu w biurze, dla osób z dalszych okolic 1 wizyta w miesiącu)
  • elastyczne godziny pracy, start między 8 a 10 rano
  • 10 dni workation w skali roku, czyli pracy z dowolnego kraju na terenie Europy
  • brak dresscodu, sneakersy mile widziane ;)
  • możliwość pobrania pożyczki na preferencyjnych warunkach

Zadania

  • projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji internetowych opartych na platformie Oracle APEX
  • przeprowadzanie analizy wymagań biznesowych i projektowanie rozwiązań
  • współpraca z innymi członkami zespołu oraz zespołami biznesowymi w celu zrozumienia potrzeb użytkowników i dostosowania aplikacji do nich
  • innowacyjne podejście do tworzenia aplikacji
  • wsparcie i rozwijanie naszej wewnętrznej aplikacji Oracle-APEX, która jest używana przez całą firmę

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246