Analityk finansowy – Praktykant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Dla naszego klienta, firmy z branży nieruchomości, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Analityk finansowy – Praktykant.

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście

Stawka: 3000 - 5000 zł brutto w zależności od doświadczenia, umowa o pracę lub zlecenie, ½ etatu (po 4 h dziennie)

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z asset managerem w zarządzaniu obiektami logistycznymi z portfela obsługiwanych inwestorów
  • Wsparcie asset managera w aktualizacji kwartalnych raportów zarządzania aktywami i funduszami oraz w przygotowaniu analiz ad hoc
  • Pomoc w regularnych aktualizacjach planów biznesowych, budżetów oraz w prowadzeniu strategicznych negocjacji wynajmu w celu zwiększenia przepływów pieniężnych i wyceny aktywów
  • Samodzielne przygotowywanie analiz rentowności opartych na arkuszach kalkulacyjnych
  • Kontrola jakości raportów i przepływu danych w wewnętrznych systemach firmy
Oczekiwania:
  • Płynnaznajomość j. angielskiego
  • Wysoki poziom znajomości Excela i podstawowych aplikacji pakietu MS
  • Ekonomiczny profil studiów (specjalizacja w finansach lub nieruchomościach będzie atutem)
  • Analityczny i zorganizowany sposób pracy z odpowiednią zdolnością do priorytetyzacji
Oferujemy:
  • Pakiet benefitów: kartę MultiSport, Medicover, ubezpieczenie na życie
  • Możliwośćrozwoju w międzynarodowej organizacji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353