Administrator systemu
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
11. 4. 2024

1319

Obowiązki

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Umiejętność i doświadczenie w:
    • administracji systemem operacyjnym Windows Server
    • zarządzaniu platformą wirtualizacji VMware
  • Znajomość języków skryptowych np. PowerShell, Bash/Shell, Python
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość utrzymywania:
    • baz danych opartych o MS SQL/PostgreSQL
    • systemów operacyjnych z rodziny Linux/Unix
  • Mile widziana znajomość narzędzi do automatyzacji np. Ansible
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętności rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

Wymagania

Oferujemy

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Administrator nieruchomości Kraków
  • Administrator IT Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026