Administrator Systemów WMS
  • Błonie
Błonie, Błonie, Masovian Voivodeship, Polska
GREEN BUSINESS CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 5. 2024

Miejsce pracy: Błonie

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • administracja systemem WMS
  • planowanie rozwoju i integracji systemów na podstawie oczekiwań biznesu
  • tworzenie raportów w MS SQL
  • aktualizacja dokumentacji
  • 1-sza linia helpdesk

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomości MS SQL
  • doświadczenie w administrowaniu systemem WMS
  • dobra organizacji pracy
  • dokładność w realizacji zadań
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość branży TSL / FMCG
  • znajomość REST API

To oferujemy

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole.
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w projektach rozbudowy środowiska IT.
  • możliwość pracy w nieustannie rozwijającymi się środowisku IT wykorzystującym najnowsze technologie.
  • dostęp do autoryzowanych szkoleń.
  • elastyczny czas pracy.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • dodatkowe benefity – ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną oraz niezbędne narzędzia do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • Lunchboxy Fit&Easy

Green Business Centre Sp. z o.o. to centrum usług wspólnych w zakresie księgowości, IT, doradztwa prawnego, płac oraz zarządzania flotą, które działa w ramach Grupy Green Holding.

Więcej informacji o Grupie: www.green-holding.pl

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Business Centre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej Green Business Centre Sp. z o.o.) z siedzibą w Zdunowie, Zdunowo 48, 09-142 Załuski. 2) Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e – mail admin@green-factory.com lub pisemnie na adres siedziby administratora. 3) Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail iod@green-factory.com w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Do dnia 25 maja 2018 roku obowiązki inspektora ochrony danych pełni Administrator Bezpieczeństwa Informacji, z którym można skontaktować się poprzez wskazany wyżej adres e-mail. 4) Pani/Pana dane osobowe zawarte w aplikacji o pracę będą przetwarzane: a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Green Business Centre Sp. z o.o. (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679) w związku z przepisami Kodeksu pracy); b) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679); c) w celu udostępnienia danych do podmiotów z Grupy Kapitałowej Green Factory dla przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez te podmioty – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679); d) w celu weryfikacji posiadanych przez Pana/Panią kwalifikacji i umiejętności oraz ustalenia warunków współpracy – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Green Business Centre Sp. z o.o. (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679). Prawnie uzasadnionym interesem Green Business Centre Sp. z o.o. jest weryfikacja kandydatów do pracy oraz określenie warunków ewentualnej współpracy z Panią/Panem; e) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Green Business Centre Sp. z o.o. - podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Green Business Centre Sp. z o.o. (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679). 5) Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Green Business Centre Sp. z o.o. w związku z prowadzeniem procesów rekrutacji, takim jak agencje rekrutacyjne, a także dostawcom systemów informatycznych i usług IT. 6) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia aktualnego procesu rekrutacji i wyboru kandydata lub kandydatów przez Green Business Centre Sp. z o.o., a w zakresie w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody – do jej wycofania. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Green Business Centre Sp. z o.o. 7) Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Green Business Centre Sp. z o.o. prosi o wycofywanie zgód drogą pisemną lub elektroniczną. 8) Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych w celu określonym w pkt 4 c ) powyżej z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją. 9) Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia 2016/679. 10) Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. 11) Podanie danych osobowych jest wymagane przez Kodeks pracy. Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacyjnym. W zakresie danych niewymaganych Kodeksem pracy podanie danych jest dobrowolne.

  • Praca Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026