Administrator Nieruchomości
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Stare kino Sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Wynajem własnych nieruchomości biurowych, magazynowych, mieszkalnych zlokalizowanych w kilku obiektach na terenie Łodzi.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby lubiącej aktywną pracę z klientami firmy,

umiejącej poruszać się dobrze w social mediach (np. FB)

podchodzącej do swoich działań w sposób kreatywny i zaangażowany

  • utrzymywanie relacji z najemcami obiektów
  • poszukiwanie najemców na wolne lokale w obiektach
  • przygotowywanie umów, aneksów, oraz dokumentacji związanej z obiektami, najemcami
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie utrzymywania dobrego stanu budynków
  • współpraca z innymi działami firmy
  • nadzór - bieżąca kontrola i windykacja należności od najemców

Wymagania
  • komunikatywność, zdolności negocjacyjne
  • kultura osobista, otwartość na nowe kontakty
  • umiejętność współpracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziana znajomość:

  • wiedza o administracji nieruchomościami
  • podstawowa wiedza techniczna: remonty, naprawy
  • znajomość pakietu MS office

Oferujemy
  • pracę w grupie firm rozwijających się na rynku Łódzkim od 20 lat
  • możliwość rozwoju umiejętności miękkich i technicznych
  • przyjazne środowisko pracy nastawione na współpracę
  • benefity pracownicze

  • Praca Łódź
  • Administrator nieruchomości Łódź
  • Administrator IT Łódź
  • Agent nieruchomości Łódź
  • Zarządca nieruchomości Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246