ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI
  • Katowice
Katowice, Jana Kilińskiego 26, 40-062 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
TERESA LECHOWICZ-CZARSKA
14. 5. 2024
od 4 700 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- prowadzenie dokumentacji klienta (uchwały, protokoły, polisy ubezpieczeniowe),
- prowadzenie korespondencji z właścicielami, zarządami wspólnot, dostawcami, organami administracyjnymi,
- przekazywanie informacji pomiędzy firmą zarządzającą ,a właścicielem nieruchomości , redagowanie pism,
- nadzór nad obsługa techniczną nieruchomości ,przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń awaryjnych ,prowadzenie KOB
- nadzór i kontrola stanu sanitarno-porządkowego nieruchomości,
- uczestnictwo w przygotowywaniu i realizowaniu planów remontowych, zbieranie ofert, sporządzanie umów,
- udział w tworzeniu budżetów rocznych i planów remontowych,
- udział w zebraniach zarządu.
Godziny pracy: 7:00-15:00.

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe doświadczenie w zarządzaniu/administrowaniu nieruchomościami, doświadczenie w prowadzeniu biura. Mile widziana licencja zarządcy nieruchomości. Mile widziana wiedza fachowa i praktyczna dla obszaru administrowania nieruchomościami. Wymagane umiejętności: zainteresowanie tematyką pracy, wielozadaniowość, samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Katowice
  • Administrator nieruchomości Katowice
  • Administrator IT Katowice
  • Agent nieruchomości Katowice
  • Zarządca nieruchomości Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353