Account Manager Food Industry
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, Opole Voivodeship, Polska
BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie polityki sprzedaży wybranej grupy produktów (przemysł cukierniczy, piekarniczy, lodowy) oraz odpowiedzialność za jej realizację;
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz otrzymywanie długofalowych relacji z kontrahentami firmy;
  • Tworzenie i realizacja strategii rozwoju portfolio produktów specjalistycznych;
  • Wdrażanie nowych produktów do przemysłu cukierniczego, piekarniczego i lodowego;
  • Doradztwo technologiczne przy doborze produktów, w tym przeprowadzanie prób technologicznych w Centrum Aplikacyjnym lub w siedzibie klienta;
  • Monitorowanie i analizowanie danych dotyczących segmentu klientów oraz działań konkurencji;
  • Współpraca z Product Managerami/ Specjalistami ds. Zakupów/ Technologami w realizacji procesów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, chemia spożywcza, technologia żywności, mile widziane z zakresu piekarnictwa i/lub cukiernictwa
  • co najmniej 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość branży i rynku produktów z kategorii słodkich (przemysł cukierniczy, piekarniczy, lodowy) oraz udokumentowane sukcesy w zakresie rozwoju i sprzedaży tej grupy produktów
  • wiedza z zakresu ww. technologii umożliwiająca pełnienie funkcji eksperta w relacjach z klientami
  • pasja do sprzedaży oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • nastawienie na współpracę i grę do jednej bramki;
  • znajomość języka angielski na poziomie średniozaawansowanym (min. B2)
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie będącej liderem rynku
  • codzienną dawkę pozytywnych emocji poprzez pracę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • dużą samodzielność w działaniu, możliwości podejmowania własnych inicjatyw i decyzji
  • realny wpływ na rozwój biznesu oraz kształtowanie strategii rozwoju w Polsce
  • mnóstwo okazji do nauki, czerpania z doświadczeń innych oraz wsparcie doświadczonych współpracowników na każdym etapie pracy
  • możliwości przystąpienia do finansowanego przez spółkę Pracowniczego Programu Emerytalnego "Brenntag PPE" (po roku od zatrudnienia)
  • szereg benefitów, które znajdziesz w sekcji poniżej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy liderem światowego rynku dystrybucji surowców i dodatków chemicznych dla przemysłu. Łączymy naszych dostawców i klientów w partnerstwie tworzącym wartość dla każdej ze stron. Sukces naszej firmy buduje 17 500 Pracowników, w ponad 70 krajach, pracujący w 640 naszych placówkach. Oferujemy ponad 10 tysięcy produktów – standardowych i specjalistycznych surowców chemicznych oraz ścisłą współpracę ze światowej klasy dostawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę 195 000 Klientów w różnorodnych sektorach przemysłu, rozwiązania szyte na miarę w zakresie aplikacji, marketingu oraz logistyki.

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Manager Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353