Account Executive
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, mazowieckie, Polska
ATS Display Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Dołącz do Nas! Poszukujemy pasjonatów sprzedaży, którzy chcą odmienić swoje doświadczenia handlowe! Jeśli znudziła Cię szablonowa praca, a marzysz o twórczym podejściu w sprzedaży, to mamy dla Ciebie propozycję, której nie możesz przegapić!

Twoje zadania?

  • zarządzanie własnymi projektami sprzedażowymi,
  • aktywna sprzedaż materiałów POS na rynku krajowym i zagranicznym,
  • rozwijanie portfolio klientów i badanie rynku,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami na najwyższym poziomie,
  • analiza danych i raportowanie wyników,
  • koordynacja projektów w obrębie posiadanego portfela klientów,
  • udział w kreacji materiałów POS,
  • spotkania z klientami, prezentacja oferty produktowej,
  • efektywna współpraca z działami wewnętrznymi;

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w sprzedaży produktów i / lub usług,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2) w mowie i piśmie,
  • gotowości do podróży służbowych i otwartości na pracę zespołową,
  • umiejętności prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • dyspozycyjności – wyjazdy krajowe i zagraniczne,
  • prawa jazdy kat. B,
  • minimum średniego wykształcenia,
  • pasji i zaangażowania w każde powierzone zadanie,
  • kreatywności i pomysłowości - Twoje pomysły są dla nas ważne!
  • znajomość branży POSM oraz procesów technologicznych z zakresu obróbki tworzyw sztucznych, drewna czy metalu będzie dodatkowym atutem;

Co zyskasz?

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do Twojego doświadczenia,
  • jasny system prowizyjny, który premiuje Twoje osiągnięcia,
  • możliwość wpływu na każdy etap projektu - od koncepcji do gotowego produktu!
  • pracę z topowymi markami na skalę światową,
  • uporządkowany proces pracy w naszym systemie CRM,
  • wsparcie doświadczonych specjalistów branżowych,
  • szybkie awanse i rozwój w obszarze POS.

  • Dołącz do naszej firmy, działającej w branży od 2001 roku! Twój wkład to klucz do sukcesu zespołu nagradzanego międzynarodowo - już ponad 100 nagród zdobytych!

  • Praca Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246